Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - Rada


2.2.2011 5:36:30
Jméno: Libor Kovář Předmět: Rada
Přeji brzké ráno. Brouzdal jsem po internetu, ale na nic jsëm nenarazil a v nejbližším okolí není žádný plynař, abych se poptal. Mám Mitsubishi Colt na pohon LPG( Landi Renzo). Mám takový problém, že auto nastartuju a jede v pohodě do cca 5 km- jakmile se trochu zahřeje, tak se rozsvítí oranžová kontrolka řídící jednotky... a auto musím držet nad 2500 otáček( jinak jak kdyby se dusilo) když přepnu na benzín vše ok, i když kontrolka svítí furt. Prosím žádám o radu. Bavil jsem se se známým a ten říkal, že bych měl mít benzín neustále v nádrži nebo se tam něco ucpe!!! tak nevím . S Přáním hezkého dne LK.
2.2.2011 7:11:51
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Rada
Dobrý den pane Kovář. Pro zodpovězení Vašeho dotazu potřebuji vědět, v kterém regionu bydlíte, jaký druh zařízení Landi Renzo máte, kolik kilometrů jste už najel na LPG, kdy a kým byla provedena montáž. S pozdravem Ing.Pataky - technik


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací