Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - škubání vozu,


5.2.2011 0:05:03
Jméno: Vladimír Beneš Předmět: škubání vozu,
Mám ve svém autě Chevrolet Lacetti namontováno sekvenční zařízení AG /holandské/. Najel jsem na to asi 50 tis. km a již po druhé mi museli měnit vstřiky,protože auto škubalo, objevilo se chyb. hlášení a auto mělo vyšší spotřebu. Zdůvodnili to vždy tím, že jsem vzal někde špatný plyn. Chtěl bych vědět, zdali by nešlo přejít na nějaký spolehlivější typ, na př. Stag a jaká by byla cena . Neměl bych si nechat namontovat ještě 2. filtr plynné fáze, myslím, že to bylo někde doporučováno děkuýji za odpověď , Beneš
5.2.2011 10:54:15
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: škubání vozu,
Dobrý den pane Beneš.Nemohu se vyjádřit k zařízení AG, protože ho nemontujeme. Výměna systému z AG na STAG je jednoduchá, ale finančně náročná. V podstatě se jedná o kompletní montáž kromě stávající nádrže a multiventilu. Zařízení STAG 300 Plus který bych doporučil je spolehlivý a bezúdržbový. V případě, že se rozhodnete pro výměnu zařízení u nás, počítejte s náklady ve výši do cca 20-tis Kč včetně DPH. (demontáž AG, nová kabeláž STAG, řídící jednotka, vstřikovače, filtr, čidla, programování a samotná montáž. Je to práce na jeden den. Dva filtry za sebou sice zvýší účinnost filtrace plynu, ale více záleží na kvalitě vstřikovačů. S pozdravem Ing.Pataky - technik


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací