Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - Subaru outback


5.2.2011 13:29:43
Jméno: Raduńka Petr Předmět: Subaru outback
Dobrý den, obracím se na Vás jako na nej odborníky po spoustě kladných referencí :-) Uvažuji o koupi vozidla Subaru outback a to buď ve verzi H6 - 3,0 nebo 2.5i. Jednalo by se o starší ročník 2001-2002 s nájezdem do 150 000 km. Zajímalo by mě, jestli je možné do obou těchto motorizací instalovat LPG. Více by mě vyhovoval klasický 3 litrový šestiválec, ale u něj jsem se dočetl o problémech při použití LPG. Byl bych rád, kdyby mi někdo erudovaný poradil, zda je možné instalovat bez následného poškození motoru. Dále by mě zajímalo, na kolik by mě přestavba ve Strakonicích vyšla. Při přestavbě se mi nejedná o nejvýhodnější cenu, ale naopak o to, aby auto bylo spolehlivé. Děkujni za odpovědi.
7.2.2011 8:07:24
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Subaru outback
Dobrý den pane Raduňka. Nejdříve bych se chtěl poděkovat za slova uznání na naši firmu. Ano, v zásadě lze provést zástavbu alternativního pohonu LPG do obou typů motorů. Máme zkušenosti se zástavbou desítek vozidel Subaru Legacy Outback 2,5 l, ale pouze dva kusy s 3 litrovým motorem. Oba jezdí cca ½ roku a mají najeto kolem 20 – tis. Km bez závad. Z toho lze vyvodit, že se zkušenosti u této zástavby zatím sbírají. Z hlediska zamýšlené přestavby bych se přikláněl ke 2,5 litrovému motoru, kde těch zkušeností s programováním a provozem máme více. Montáž 2,5 l vozidla u nás stojí 28.500 Kč se zařízením STAG 300 Plus a 34.000 Kč se zařízením Omegas. Montáž 3,0 l vozidla u nás stojí 35.000 Kč se zařízením STAG 300 Plus a 40.000 Kč se zařízením Omegas. Po závazném objednání můžete získat slevový bonus. Oba systémy jsou velice spolehlivé a rozdílnost pořizovací ceny je dána geograficky a ekonomicky rozdílnou polohou výrobního závodu. S pozdravem Ing. Pataky - technik


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací