Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - přestavba naLPG


13.2.2011 20:21:48
Jméno: Vít Müller Předmět: přestavba naLPG
Dobrý den pane Pataky, před nadávnem byl u Vás na revizi můj kamarád a ptal se Vás (ne Vás osobně) na přestavění jistého vozu Citroen XM. I přes to, že mám na Vás (jako firmu) skvělé reference, tak mi kamarád nepřivezl uspokojivé zprávy. Prý byste jako firma do této přestavby ani nešli, kvůli stavu motoru, mimojiné ten je skvělý. I přes toto bych se rád osobně zeptal, jaký byste do tohoto vozu dal typ LPG zařízení, jaké komponenty a hrubý odhad ceny. Je to již motor se vstřikováním, ale nepovím Vám, jestli přímím,nebo jak. Soused automechanik mi řekl, že to je podobné jako u felicie,ale nevím. Mám sice dobré reference i na další firmy,které se zabývají přestavbami LPG, ale jelikož jsem Vimperák,chtěl bych dát šanci Vám. Přece nabudu dávat peníze brňákům, když je mohu dát strakoňákům... Velice Vám děkuji za odpověď. S pozdravem V.Müller. PS:Citroen XM, 3.0 24V,r.v. 1992, tach. cca 200000 km.
14.2.2011 7:58:25
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: přestavba naLPG
Dobrý den pane Müller. Váš dotaz je upřímný a moje odpověď bude upřímná taky. Potvrzuji slova patrně vedoucího provozu, že zástavba zařízení LPG do Vašeho vozidla je velice problematická. Naše firma si zakládá na tom, že námi provedené zástavby LPG fungují zcela správně a bezchybně. U Vašeho vozidla máme určité pochybnosti. Nezpochybňuji vaše laické hodnocení téměř 20-ti letého Citroenu s najetými 200 tisíci (??) kilometry, ale pro správnou funkci sekvenčního (i klasického) zařízení LPG je nutný bezchybný stav zapalovací soustavy, tzn. svíček, kabelů, cívek atd. A nejedná se jenom o momentální stav. Alibisticky se vyhnu i doporučení vhodného zařízení, ať se „brňáci“ rozhodnou samy. S pozdravem Ing.Pataky - technik


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací