Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - Hyundai s LPG


18.2.2011 0:10:18
Jméno: Jaromír Mácha Předmět: Hyundai s LPG
Dobrý den, ve voze Hyuundai Accent 1,3 63kW rv.2002,najeto 145tis.km. Mám LPG typu LOVATO EASY FAST od montáže najeto cca 5tis.km. Po cca 2,5 tis.km se při prvotním přepnutí z benzinu na LPG rozbliká kontrolka ENGINE.Po několika těchto přepnutí nakonec zůstane svítit stále.Při tomto prvním přepnutí auto škubne,jak stará Škoda 105 na LPG. Po vymazání chyb(1x/týden) se to opakuje stále dokola.Již jsem vyměnil svíčky,zapalovací cívky,vysokonapěťové kabely,provedl jsem seřízení LPG po 3 tis.km i poté problém pokračuje Tankuji jen FLAGu. Už nevím co s tím? nemohu být v servisu 1x týdně. Je to kvalitní zařízení,jaké mi bylo slibováno? (montováno v Uničově) Tady na fóru čtu,že k přepnutí z benzinu na lpg je po cca 500 metrech? U mne ne dříve než po 3km a to mám vypnuté topení v automobilu? Je to normální?
18.2.2011 7:51:07
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Hyundai s LPG
Dobrý den pane Mácha. Hned v úvodu musím zdůraznit, že mi v Uničově nemáme žádného smluvního partnera. Z těchto důvodů se ke kvalitě montáže této firmy nemůžeme hlásit. 1. / Naopak, naši školení partneři (partnerská síť) provádí programování pomocí nejmodernějších diagnostických testerů. Tzn., že ladění programu probíhá v dynamickém režimu (na silnici) s připojeným testerem OBD, který vyhodnocuje korekce řídící jednotky benzínu a plynu on-line. Cílem ladění programu je, dosáhnout stejných hodnot korekcí plynu jako v provozu na benzín. Při správném nastavení korekcí se kontrolka Check-Engine nebude rozsvěcovat. 2. / Přepnutí na plyn určuje nastavená hodnota teploty vody v reduktoru ( u LOVATO EASY FAST – ne u LOVATO EASY FAST SMART, kde k přepnutí dojde na základě teploty plynu.) Lovato je velice kvalitní zařízení, ale není schopno odolávat nekvalifikovaným montážním a programovým postupům některých montážních firem. S pozdravem Ing.Pataky


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací