Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - dotraz


19.2.2011 9:00:33
Jméno: Petr Szopa Předmět: dotraz
Dobrý den, pane Pataky, uvažuji montáži LPG zařízení do vozu Ford Fusion 1.4.-stáří 2 roky cca.20 000km. Jelikož je v současné době na trhu velké množství výrobků od různých firem, chtěl jsem se zeptat zdali by jste mi mohl nějaké konkrétní zařízení doporučit? Jedná se mi především o to abych případným výběrem vhodného systému a samotnou přestavbou vozidla co nejvíce eliminoval možnost následných komplikací. Osobně bych spíše upřednostnil výrobek který není Polského původu. Děkuji za odpověď.
19.2.2011 14:01:26
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: dotraz
Dobrý den pane Szopa. Nemá smysl pátrat po Vaši averzi vůči Polským výrobkům. Patrně myslíte jejich výrobky obecně. Advokáta jim dělat nebudu, pouze vás obeznámím s fakty na poli výroby zařízení .vhodných na zástavbu LPG do vozidla. Polské zařízení je levnější, protože jejich výroba je z ekonomického hlediska méně nákladová ( např. mzdy). Polští technici nebyly finančně zatíženi vývojem základních systémů, ty už na trhu byly a tak se zaměřili na jejich programové zdokonalování. Funkční části zařízení všichni nakupují od nejlepších evropských výrobců (např. vstřikovače DYMCO, MED, Valtek, RAIL atd. elektronická plata řídících jednotek od AEB, Reduktory Tomasetto, Landi Renzo, BRC a tak bych mohl pokračovat.) Výsledkem jejich snažení je, že jsou schopni nabídnout kvalitní zařízení které vykazuje minimum poruch, a navíc s někdy bohatším softwarovým vybavením než velké renomované zahraniční firmy. Problematika je mnohem širší, nebudu Vás tímto zatěžovat. Tolik v krátkosti na ilustraci. Respektuji Váš názor a proto Vám mohu doporučit italské vícebodové sekvenční vstřikování buď od firmy Landi Renzo – OMEGAS eventuelně od firmy BRC Sequent Plug/Drive. Cenově jsou o 2 až 4 tisíce dražší než polský systém STAG 300 PLUS, který bezporuchově funguje v desítkách, ne-li stovkách vozidel Vašeho typu. S pozdravem Ing.Pataky - technik


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací