Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - Je cítit plyn


19.2.2011 19:03:07
Jméno: Pavel S Předmět: Je cítit plyn
Dobrý den, v říjnu jsem si v Brně nechal na Š Superb 2,8V6 142kW udělat vestavbu se STAG 300 PLUS + flashlube. Najeto mám již 8t. km, ale stále mám problém s tím, že je cítit plyn při prvním přepnutí z benzínu na LPG. V servisu jsem byl snad 6x ale na nic tam nepřišli, mírné zlepšení nastalo při výměně filtru. Zápach v kabině je tak silný, že se musí otevřít všechna okna a větrat. Poslední dobou je při zaparkování v garáži a vypnutí motoru cítit něco jako čpavek. Nemáte zkušenost s těmito problémy? Děkuji za odpověď.
19.2.2011 20:11:09
Jméno: Autogas Centrum Předmět: RE: Je cítit plyn
Dobrý večer pane Pavel. Jednoznačně se jedná o netěsnost plynové trasy. Pokud je zápach (správně jako čpavek) tak silný, že musíte mít stažená okénka, nelze otálet. Neprodleně se dostavte k montážní firmě a požadujte vyhledání úniku plynu. Neodcházejte, pokud při přepnutí na plyn stále cítíte zápach. Doufám, že v garáži při startování nekouříte.Hezký večer, Ing.Pataky - technik


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací