Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - nespokojenost s LPG obecně


9.8.2023 6:30:16
Jméno: jiří Předmět: nespokojenost s LPG obecně
LPG z jedné výroby a montáže jezdím již na druhém autě a auto odmítalo nyní jet ... jak na benzín, tak na LPG ...jako když je přidušené, nechtělo jet na plný kotel , vzpíralo se , příšerný ...na plyn skákalo na rozjezdu jako koza, musel jsem otáčky držet pořád pod spojkou a třetinu výkonu ve vysokých otáčkách odmítalo ... všechno jsem měnil jako na benzínu , zoufalost ...pak jsem již v záchvatu koupil aditivum přímo do bandy ... a chtějte vědět ten kotrmelec ... auto na plyn přestalo kopat a otáčky v klidu houpat a celkově zklidnilo se na šepot květin a najednou ten starej auťák jede jako za mlada...nedokáži si vysvětlit pochody ve spalovacím systému jak LPG, tak benzínu, ale to aditivum auto zachránilo před jistou smrtí
14.8.2023 11:18:38
Jméno: Ing. Procházka Evžen Předmět: RE: nespokojenost s LPG obecně
Dobrý den, pravděpodobně byly zanesené vstřikovače a přidání aditiva je pročistilo.


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací