Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí



Nacházíte se zde:  

Diskuzní fórum LPG/CNG - padají otáčky


16.12.2023 18:05:20
Jméno: Markus Předmět: padají otáčky
ahoj, mám ve svém bmw e46 m54b22 od května namontováno lpg značky stag při nájezdu cca 187xxxkm. Po montáži mi auto při rozjezdech cukalo až trhalo, byly vyměněny svíčky a plyn šel na seřízení, ale nepřijde mi že by se něco změnilo. ale nedávno když jsem zkoušel grafy na diagnostice jsem si všiml, že při přepnutí na lpg a cca 5% plynu otáčky kolísají z 1000rpm na 750rpm, opět se vytočí na 1000rpm atd. tím se náhodou zjistil původce cukání při rozjíždění. po čem se mám konkrétně podívat ? díky za odpovědi
18.12.2023 7:33:47
Jméno: Ing. Procházka Evžen Předmět: RE: padají otáčky
Dobrý den, nepíšete, zda ke kolísání otáček dochází při rozjedu po studeném startu nebo po přepnutí na plyn. V každém případě bude třeba provést diagnostiku jak benzínové palivové soustavy (těsnost sacího potrubí atd.), zapalovací soustavy (kabely, zapalovací moduly) a diagnostiku LPG systému. Na základě výsledku pak provést opravu. Na opravu se můžete objednat u nás na tel. 606 659 530.


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací