Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - Blikající ABS při jízdě na LPG


3.1.2024 20:17:18
Jméno: Zdeněk Předmět: Blikající ABS při jízdě na LPG
Dobrý den, po instalaci LPG mi na Toyotě Corolla Verso 2003 začala blikat kontrolka ABS. Chybové kódy nejsou, ABS funguje normálně. To blikání je nejspíš speciální Toyotí ABS diagnostika, která se zapíná zkratováním pinu 13 (CAN-) OBD na zem, a slouží ke zjištění ABS chyb i bez OBD čtečky. Když LPG vypnu tlačítkem a nastartuji, ABS blikat nezačne. Po aktivaci LPG za nějakou dobu zase blikat začne. OBD port jsem kontroloval a CAN je připojen k LPG jednotce celkem čistě. Ještě jsem nezkoušel OBD od LPG jednotky odpojit (budu muset přerušit kabely). Setkal jste se u Toyot někdy s tímto problémem? Děkuji
4.1.2024 7:25:14
Jméno: Ing. Procházka Evžen Předmět: RE: Blikající ABS při jízdě na LPG
Dobrý den, u námi provedených přestaveb tento problém neregistrujeme. Může se jednat o závadu v elektroinstalaci (studený spoj, překousaný drát atd.). Navštivte svého plynaře, který provede kontrolu zapojení LPG systému.


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací