Logo Autogas Centrum
Logo Autogas Centrum
Logo Autogas měření emisí




Diskuzní fórum LPG/CNG - řídící jednotka LPG


20.6.2024 22:24:49
Jméno: Martin Předmět: řídící jednotka LPG
prosím o doplnení dotazu:
Vaše odpoved : " odpojování benzínových vstřikovačů provádí LPG řídící jednotka elektronicky po splnění nastavených podmínek pro přepnutí."
ano to vím že se to dějě elektronicky ale jak přesně..:)
upřesnení dotazu : odpojení benzínových vstřiků se fyzicky děje pomocí rele nebo nejakého mosfetu a pod ? jde mi o to jak se vodič uvnitř RJ LPG odpojí přesně jakým způsobem elektronicky...

jde mi o to že auto má totální sporadické výpadky motoru a jedna z příčin muze byt LPG jednotka, pokud je v ní relé může být vadné, závada se děje velmi nahodile, proto jsem vznesl tento dotaz.. dekuji moc za upřesnění
21.6.2024 7:12:14
Jméno: Ing. Procházka Evžen Předmět: RE: řídící jednotka LPG
Dobrý den, svůj dotaz, jaké konkrétní součástky jsou použity ve Vaší řídící jednotce, směřujte na jejího výrobce. Řešení „výpadků motoru“ doporučuji svěřit odbornému servisu, který provede diagnostiku jak LPG systému, tak i benzínové části vozidla včetně elektroinstalace a zapalování.


Přidat záznam


Předmět:
Jméno:
E-mail (nebude zveřejněn):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
    


Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací